KIDS ACCESSORIES

Refine

Silicone Baby Bib

Regular
$13.95
Sale
$13.95
Regular
Unit Price
per 

Knit Baby Blanket

Regular
$29.95
Sale
$29.95
Regular
Unit Price
per 

Set of 4 Bandana Bibs

Regular
$19.95
Sale
$19.95
Regular
Unit Price
per 

Three Layer Quilt

Regular
$59.95
Sale
$59.95
Regular
Unit Price
per 

Swaddle Blanket

Regular
$24.95
Sale
$24.95
Regular
Unit Price
per 

Knotted Gown 0-4M

Regular
$29.95
Sale
$29.95
Regular
Unit Price
per 

Baby Sleep Bag

Regular
$44.95
Sale
$44.95
Regular
Unit Price
per 

5-In-1 Multi Use Cover

Regular
$24.95
Sale
$24.95
Regular
Unit Price
per 

Set of Three Burp Cloths

Regular
$19.95
Sale
$19.95
Regular
Unit Price
per 

Security Blanket-Set Of Two

Regular
$19.95
Sale
$19.95
Regular
Unit Price
per 

Baby Knit Headband With Bow

Regular
$11.95
Sale
$11.95
Regular
Unit Price
per 

Newborn Top Knot Hat

Regular
$12.95
Sale
$12.95
Regular
Unit Price
per 

Frigg Natural Rubber Pacifier 0-6M

Regular
$8.95
Sale
$8.95
Regular
Unit Price
per 

Frigg Natural Rubber Pacifier 6-18M

Regular
$8.95
Sale
$8.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Pacifier Clip

Regular
$14.95
Sale
$14.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Teether with Clip

Regular
$25.95
Sale
$25.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Pacifier Holder Case

Regular
$13.95
Sale
$13.95
Regular
Unit Price
per 

Cotton Muslin Burp Cloth [Multiple Styles]

Regular
$11.95
Sale
$11.95
Regular
Unit Price
per 

Cotton Muslin Baby Blanket

Regular
$34.95
Sale
$34.95
Regular
Unit Price
per 

Cotton Muslin Swaddles 3 Pack

Regular
$39.95
Sale
$39.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Suction Snack Plate

Regular
$17.95
Sale
$17.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Snack Bowl

Regular
$15.95
Sale
$15.95
Regular
Unit Price
per 

Divided Plate with Lid

Regular
$27.95
Sale
$27.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Placemat

Regular
$17.95
Sale
$17.95
Regular
Unit Price
per 

Infant Eating Spoon

Regular
$8.95
Sale
$8.95
Regular
Unit Price
per 

Learning Spoon & Fork Set

Regular
$15.95
Sale
$15.95
Regular
Unit Price
per 

Toddler Spoon & Fork Set

Regular
$17.95
Sale
$17.95
Regular
Unit Price
per 

Constructive Eating Plates [3 styles]

Regular
$14.95
Sale
$14.95
Regular
Unit Price
per 

Individual Garden Constructive Eating Utensils

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Unit Price
per 

Induvial Dinosaur Constructive Eating Utensils

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Unit Price
per 

Individual Construction Constructive Eating Utensils

Regular
$6.95
Sale
$6.95
Regular
Unit Price
per 

Set Of Three Constructive Eating Utensils [Multiple Styles]

Regular
$19.95
Sale
$19.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Rainbow Teether

Regular
$14.95
Sale
$14.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Teething Ring Set

Regular
$14.95
Sale
$14.95
Regular
Unit Price
per 

Silicone Teether

Regular
$13.95
Sale
$13.95
Regular
Unit Price
per 

Pearl Teething Bracelet

Regular
$15.95
Sale
$15.95
Regular
Unit Price
per 

Stacking Rings

Regular
$21.95
Sale
$21.95
Regular
Unit Price
per 

Stacking Tower Cups

Regular
$17.95
Sale
$17.95
Regular
Unit Price
per 

Teleties Mini

Regular
$8.99
Sale
$8.99
Regular
Unit Price
per 

Teleties Medium

Regular
$7.99
Sale
$7.99
Regular
Unit Price
per